Фінікова пасочка, 350г
Фінікова пасочка, 350г

Цього року знову готуємо вашу улюблену пасочку до Великодня – фінікову з шоколадними краплями, карамельною поливкою та новим святковим декором із бельгійського білого шоколаду. У спеціальній святковій коробочці-буше.

Фінікова пасочка родом із Англії, де її готують традіційно до свят, а подають із карамельним соусом та кулькою вершків. Ми вдосконалили рецепт, але зберегли виняткову ніжну текстуру та впізнаваний карамельний смак. А ще додали натуральні шоколадні краплі для більшої яскравості. Завдяки фінікам у складі, кількість цукру у пасочці мінімальна, до того ж цукор – нерафінований та неочищений коричневий. Це смачно, а ще й КОРИСНО, особливо – після тривалого Великого Посту.

Лише за передзамовленням на дати:
23, 24, 25, 26 та 27 квітня
(будь ласка, вкажіть дату у коментарях до замовлення)

СКЛАД: фініки темні іранські сорту Mazafati, вода питна “Аляска”, сіль рожева гімалайська, цукор природній коричневий “Солодко” (з буряка, НЕочищений та НЕрафінований), сода харчова, борошно пшеничне найвищого сорту “Zernari”, масло вершкове фермерське, яйця органічні сертифіковані курей вільного випасу з ферми “Либідь-К”, ваніль натуральна, шоколадні краплі італійського виробника Master Martini, натуральна вершкова карамель власного виробництва, декор з бельгійського білого шоколаду Barima

175 грн